Vytvořím pro vás to nejlepší logo!

Jmenuji se David Bauer a kromě loga vám rád pomohu i s kompletní firemní identitou a webovou prezentací.

Máte už své vlastní logo?

Název společnosti, logo či logotyp, firemní písma, přesně definované firemní barvy – to všechno jsou součásti jednotného vizuálního stylu, který má za úkol dostat vaši společnost do podvědomí klientů, obchodních partnerů a celé veřejnosti.

Pokud vaše firma ještě nemá svůj vlastní vizuální styl, jste právě na správných stránkách.
Porozhlédněte se tu a dejte mi vědět, budu se těšit na osobní setkání. Jsem si jist, že vám pomohu k lepší prezentaci vaší firmy.

Celý proces probíhá následovně:

Příprava a koncept

Nejdříve mi vyplníte jednoduchý logo dotazník, poté se sejdeme osobně. Potřebuji se dovědět co nejvíce informací o vaší firmě, vašich zákaznících a vaší vizi do budoucna. Zjistíme v čem a jak vám můžu pomoci k dosažení vašich cílů.

Pak se pustím do práce – analýza, rešerše, skicy, první nápady.

Návrhy a revize

 Většinou připravím dva až tři návrhy, které vám odprezentuji. Z více návrhů se hůře vybírá, navíc jsem si ze zkušenosti jistý, že jeden z těch dvou či tří připravených je vždy ten pravý.

U vybraného návrhu máte vždy k dispozici tři větší revize plus dílčí úpravy.

A logo máme hotové!

Tím samozřejmě není hotová vaše identita. Pokud máte zájem, rád pro vás zpracuji i vizitky, razítka, hlavičkové papíry a obálky. Navrhnu polepy na auta a design firemních triček. Stranou nezůstanou ani plakáty, pozvánky, bannery nebo jedna z nejdůležitějších věcí – vaše firemní písmo.

A úplně nakonec vyřešíme vaši webovou prezentaci.

LOGO

Logo vám dodám ve všech potřebných formátech jak pro tisk, tak pro elektronické použití. K dispozici budete mít také malý PDF manuál, jak logo používat.

IDENTITA

U kompletní firemní identity už je design manuál nezbytný. Obsahuje všechna pravidla pro používání loga na propagačních materiálech, definici firemního písma, barev apod.

CENA

Stejně jako je každé logo specifické a vytvořené na míru, je i cena individuální. Odvíjí se od vašich potřeb a nároků na použití, zohledňuje se i grafická náročnost a termín dodání.